Firma Przybyliński – Trening

Nieprzerwanie od trzydziestu lat szkolimy pracowników wszystkich szczebli zarządzania. Posiadamy najlepszą kadrę trenerską w Polsce złożoną ze specjalistów w dziedzinie m.in. zarządzania, prawa, podatków. Naszym standardem są zajęcia warsztatowe prowadzone przez praktyków, dzięki którym uczestnicy szkolenia szybko nabywają umiejętności niezbędnych w codziennej pracy.

Specjalizujemy się w doradztwie i szkoleniach dla Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz dużych podmiotów gospodarczych. Legitymujemy się wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu zamówione u nas szkolenie będzie dostosowane do rzeczywistych potrzeb firmy. Rozpoznanie potrzeb szkoleniowych oraz wycenę przeprowadzamy bezpłatnie.

Nasza historia

Firma powstała w 1991 roku. Była to nasza odpowiedź na ogromne zainteresowanie zachodzącymi zmianami w polskiej gospodarce. Przejście z gospodarki centralnie sterowanej do wolnorynkowej spowodowało liczne zmiany w prawie gospodarczym, podatkach oraz wymusiło zmianę podejścia do zarządzania zasobami ludzkimi, co do dziś stanowi podstawę naszej oferty – szkolenia zamknięte dla firm i instytucji publicznych.

Z czasem oferta została poszerzona o kolejny ważny element zarządzania – Zarządzanie Jakością – z myślą o rozwijającym się w Polsce sektorze przemysłu motoryzacyjnego (automotive).

Obecnie specjalizujemy się w doradztwie i szkoleniach dla Jednostek Samorządu Terytorialnego i dużych podmiotów gospodarczych.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

30 lat doświadczenia
Setki przeprowadzonych szkoleń
Doskonałe referencje
Doświadczony zespół trenerów i konsultantów

Misja Firmy

"Wspieranie zasobów ludzkich poprzez ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności."

Naszym Klientom oferujemy usługi w zakresie:

  • Szkoleń zamkniętych: Podatki, Prawo pracy, Umiejętności interpersonalne, Zarządzanie produkcją, Zarządzanie jakością.
  • Doradztwo podatkowe: m.in. w formie „stałego nadzoru” lub okazjonalnej w zakresie przeprowadzenia prac związanych z centralizacją rozliczeń podatku VAT dla JST, cen transferowych dla firm.
  • Doradztwa (HR) przy opracowywaniu i wdrażaniu systemów zarządzania kadrami – m.in. Assessment i Development Center, Systemów ocen, Systemów motywacyjnych.
szkoleniowiec